اردو

رفتن به سینما و تماشای فیلم آهوی پیشونی سفید۹۷/۸/۲۷

 

بازدید از ایستگاه آتش نشانی در روز یکشنبه ۹۷/۷/۸

 

 

?⭐️☄️گروه علمی ، تفریحی ، آموزشی (ستارگان – سیاره ها و آموزش بدن) ?⭐️☄️

روز سه شنبه ۹۶/۸/۲۳ کار فرهنگی ، هنری ، آموزشی به نام ( آسمان نما ) و آموزش ( اعضای بدن ) برای نونهالان برگزار شد.

 

اردو  فعالیتی سازمان یافته، نظام مند و هدفمند است که به صورت گروهی با برنامه های معین، تحت نظارت و هدف مربی در محیطی خارج از مدرسه و بیرون از محدوده فعالیت های روزمره و در فضایی کاملاً متنوع، مساعد و بانشاط، و با هدف تربیت و سازندگی برگزار می گردد. گرایش غالب در اردو، آموزشی و پرورشی است.

در مجموعه دنیای حنانه هدف از برگزاری اردوها در رشد و شخصیت کودکان ، اجتماعی شدن و باورپذیری آن ها امری غیرقابل انكار به شمار می رود و از همین روست كه اغلب كارشناسان آموزشی بر لزوم برگزاری اردوهای علمی، معنوی و تفریحی برای کودکان توافق نظر دارند.

به اعتقاد كارشناسان، اردو یك فعالیت مقطعی و فوق برنامه نیست بلكه یك فرآیند آموزشی، پرورشی است كه متناظر به اهداف و برنامه های مرتبط با سطح و مقطع تحصیلی کودکان و از اصلی ترین پارامترهای اثرگذار در حوزه جامعه پذیری دانش آموزان می باشد.

 بنابراین می توان نتیجه گرفت كه اردوها در میان کودکان هر مجموعه جایگاه مهمی برای یادگیری و تمرین فعالیت های گروهی و آماده شدن برای مشاركت در جامعه گسترده امروز به شمار می رود.

 یكی از مهم ترین آثار این اردوها، دور كردن کودکان از فضای رسمی و خشك كلاس است كه می‌تواند با فراهم ساختن یك محیط باز و شاداب و تغییر مكان، ظرفیت مناسبی را برای بهره برداری آموزشی فراهم آورد.

ارتباط با ما

نشانی : تهران نو ، خیابان دماوند ، نرسیده به پل خاقانی ، پلاک ۳۴۰

تلفن : ۷۷۴۱۰۲۰۲ - ۷۷۴۱۱۸۷۸ دورنگار : ۷۷۴۷۰۲۱۷

        

تماس با ما